Compania BUELO angajează Social Media Manager

Distribuie prietenilor:

Compania BUELO angajează Social Media Manager.

Cerințe față de candidați:

- Cunoștințe și experiență pentru promovarea companiei pe rețelele de socializare (Facebook, Instagram, Youtube, OK etc.)
- Cunoștințe în crearea și gestionare reclamelor plătite pe facebook și alte platforme.
- Cunoașterea aplicațiilor de editare foto și video.
- Experiență în scrierea textelor ce vând în online.

Responsabilități de bază:
- Abilități de copywriting.
- Capacitatea de a crea/alege materiale și a pregăti content pentru rețelele de socializare.
- Cunoșterea limbii române (scris/vorbit), rusă (opțional).
- Creativitate și profesionalism.
- Bune capacităţi de comunicare şi de lucru în echipă.

Oferim:
- Remunerare: Un salariu competitiv și motivant;
- Creștere profesională și dezvoltare personală.

 Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-urile pe adresa de email: bujor.nata@gmail.com, cu subiectul „ANGAJARE SOCIAL MEDIA MANAGER”

DEADLINE: 26.05.20

Alte articole:

Articolele publicate din 1 iunie 2020 nu au fost supuse verificarilor

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet