hackathon

Angajam consultant vinzator in salon de mobila "Creator Iu.Borș"

Responsabilitati de baza:

* Comunicarea directa cu clientii, prezentarea produselor existente în showroom;

* Consultarea si asistarea clientilor în selectarea produselor optime pentru ei;

* Vînzarea produselor, mentinerea și dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei; Cerințe fata de candidati:

* Studii (inclusiv nefinisate);

* Cunoasterea limbii ruse va constitui un avantaj;

* Persoane pozitive, deschise catre comunicare și cunostinte noi, cu ambitii de a se dezvolta pe plan profesional și în cariera; Oferta companiei:

* Salariu motivan cu pachet soial inclus

* Echipă tînără și prietenoasă;

* Posibilitati de avansare in cariera;

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV pe adresa: recrutare@creator.md,sau sa apeleze la numarul de tel.068282027 -Luminita