S.C. „Panilino” S.R.L. angajează Economist în finanțe

Ajută-ne să distribuim acest articol:

 Sarcini și responsabilități:

  1. Planificarea bugetului anual al Societății și analiza nivelului de realizare a acestuia;
  2. Calcularea prețurilor la serviciile prestate și produsele comercializate;
  3. Perfectarea analizelor economico-financiare;
  4. Analiza productivității muncii salariaților,etc.

Condițiile de muncă:

  • Programul de lucru: De luni-vineri, de la orele: 08.30-17.30.
  • Activitate preponderent de birou, lucru la calculator, deplasări în cadrul subdiviziunilor structurale ale societății.
  • Prânzul asigurat de Societate.
  • Salariu competitiv.

 Studii şi experienţă:

  • Studii superioare în domeniul finanțe și bănci, contabilitate și audit;
  • Cel puțin 2 ani experiență în poziții cu responsabilități similare;
  • Cunoaşterea bazei de date Universal Accounting va constitui un avantaj;
  • Cunoașterea bazelor sistemului de management al siguranţei alimentului, va constitui un avantaj;
  • Operare PC (MS Office, Internet) la nivel de utilizator avansat;
  • Limba română, limba rusă, limba engleză (avantaj);
  • Capacitate de cooperare, disciplină; Atingerea obiectivelor trasate, atitudine pozitivă, putere de convingere, sociabilitate, organizare.

 Persoanele interesate sunt rugate de a:
- transmite CV-ul la adresa electronică: hr@panilino.md;
- ne contacta la nr. de telefon: (+373) 68695597/ (022) 479-013;
- ne vizita pe adresa: mun. Chişinău, str. Uzinelor, 17/2.

S.C. „Panilino” S.R.L. asigură prelucrarea datelor cu caracter personal în corespundere cu prevederile Legii nr. 133 din 08.07.2011 „Cu privire la protecţia datelor cu caracter personal”. Prin expedierea CV-ului la adresa electronică menţionată mai sus, candidatul îşi dă consimţământul cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal.