hackathon

Anunț angajare – Conducător auto, ONG

Program: part time

Cerințe:

• - permis de conducere categoria B;
• - experiența de cel putin 3 (trei) ani în conducerea de autovehicule;
• - cunoștințe minime de mecanică auto;
• - cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă;
• - punctualitate și organizare;
• - persoană echilibrată, disciplinată, conștiincioasă și amabilă.

Responsabilități:

- Transportarea persoanelor în condiții de securitate, pe drumurile publice;
- Asigurarea întreținerii autovehiculului.

Salariu: 3500 MDL.

CV-urile cu foto inclus se vor trimite la office@acm.md
Selectarea candidaților pentru interviu se va efectua în perioada 26 septembrie -7 octombrie. Candidații selectați vor fi ulterior invitați la sediul organizației pentru convorbire.