Distribuie prietenilor:

Tatrabis angajează manager business travel

Responsabilități:

  • Pregătirea ofertelor turistice pentru clienții corporativi;
  • Vânzarea pachetelor de servicii turistice clienților corporativi;
  • Vânzarea biletelor de avion;
  • Gestionarea portofoliului de clienți existenți și căutarea de noi clienți;
  • Stabilirea relațiilor comerciale cu partenerii locali și străini.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleză;
  • Cunoașterea corespondenței de afaceri;
  • Capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente și responsabile;
  • Capabil să respecte realizarea sarcinilor în corespundere cu termenii limită;
  • Cunoașterea sistemelor de rezervări bilete de avion Amadeus și Gabriel ar prezenta un avantaj.

Oferim:

  • Salariu competitiv;
  • Participarea la cursuri de calificare;
  • Bonusuri în baza criteriilor de performanță;
  • Pachet social integral;
  • Posibilitatea de a activa într-o echipă tânără și creativă;
  • Program de lucru: luni-vineri, 09:00 – 18:00.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă email: angajari@tatrabis.md

logoStarNet

Serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet