hackathon

Monitor studiu clinic

Ajută-ne să distribuim acest articol:

Compania Milray MC

angajează monitor studiu clinic.

Profil/ cerințe candidat:

  1. Studii superioare în domeniul biologie/medicină;
  2. Cunoșterea limbii engleze nivel mediu-avansat;
  3. De dorit experiență în domeniul studiilor clinice;
  4. Cunoaşterea avansată a calculatorului;
  5. Atenție la detalii si capacitatea de a învăța rapid lucruri noi;
  6. Abilităţi organizatorice și capacitate de analiză, sinteză;
  7. Persoană sociabilă, atitudine pozitivă şi activă cu un spirit de echipă;

Responsabilităţi principale:

  1. Evaluarea/monitorizarea studiilor clinice;
  2. Colaborarea cu investigatorii principali (medicii);
  3. Introducerea datelor în programul specializat, scrierea de rapoarte;

Oferim:

  1. Program deplin de lucru;
  2. Mediu de lucru competitiv şi motivant, în cadrul unei companii internaționale;
  3. Salariu atractiv, pachet social;
  4. Posibilitate de a construi o carieră pe termen lung într-o companie, care lucrează la standarde internaționale.

Vă rugăm să trimiteţi CV (cu poza recentă) şi scrisoare de intenţie, în română, pe adresa electronică:

iulia.bacalu@milray.md

Numai candidaţii selectați vor fi contactaţi pentru interviu.