Secretar(ă) al Serviciului publicitate și vânzări

Instituția Publică Compania„TELERADIO-MOLDOVA”

angajează:

 Secretar(ă) al Seviciului publicitate și vânzări

  Responsabilități:

  • Organizează și coordonează activitatea de secretariat specifice derulării activității șefului/șefei Serviciului marketing și vânzări;
  • Primește, procesează și repartizează informația (apeluri telefonice, scrisori, fax etc.);
  • Organizează ședințe, stabilește ora, locul și informează subiectele spre discuție;
  • Elaborarea, redactarea documentelor, clasarea și ținerea evidenței stricte a acestora;
  • Notează programările întâlnirilor de afaceri, negocieri și deplasări;
  • Realizează cercetări pe piață, prelucrează datele obținute și le transmite șefului/șefei Serviciului marketing și vânzări pentru a le analiza;
  • Întâmpină și deservește partenerii și oaspeții;

Cerințe:

  • Diplomă de studii superioare sau echivalentul acesteia;
  • Experiență de lucru va constitui un avantaj;
  • Persoană responsabilă, punctuală, organizată;
  • Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală;
  • Cunoștințe de lucru Microsoft Office;

Beneficii:

  • Angajare oficială;
  • Un mediu de lucru proactiv;
  • Salariu stabil;
  • Oportunități nelimitate de dezvoltare personală și profesională;

Dacă sunteți interesat (ă) de această ofertă de lucru, vă așteptăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de e-mail angajare@trm.md, pentru detalii suplimentare ne puteți contacta la numărul de telefon: 022 721 866, 060214898

Vă rugăm să luați în considerare că doar candidații selectați vor fi contactați.