Angajare Social Media Manager

Social Media Manager

Global Media Creative Hub angajează Social Media Manager!

Suntem o companie care găzduiește o gamă vastă de servicii: educație(cursuri), servicii juridice, servicii de creare a conținutului media/video, servicii de training, servicii de vânzare/chirie tehnică media, servicii juridice și ulterior altele, care sunt în dezvoltare.

Care sunt responsabilitățile tale?
- Elaborarea conținutului vizual (foto/video) + text pentru postări și stories, conform planului lunar de conținut (conlucrarea directă cu ArtDirectorul);
- Organizarea și participarea la filmări (video/poze pentru content);
- Elaborarea creativelor pentru promoții și campaniile de promovare;
- Raportarea lunară și analiza performanțelor;
- Gestionarea conținutului pe site-urile companiei;
Ce ne așteptăm de la tine?
- Experiență în administrarea și promovarea conturilor de Instagram și Facebook,
- Abilități de copywriting (limba română și rusă);
- Abilități de lucru cu instrumente de editare foto/video;
- Cunoștințe în design grafic (constituie un avantaj);

- Completarea site-urilor cu informații;
- Cunostinte de content manager (constituie avantaj);
- Gandire creativă, imaginație, meticulozitate, originalitate;

- Motivație către dezvoltare profesională constantă;

- Capacitatea de a exprima ideile clar, în mod asertiv.

Suntem gata să-ți oferim!
- Angajare oficială;
- Salariu conform abilităților și așteptărilor comune (o să ne înțelegem noi);
- Mediu de lucru plăcut;
- Telefon de serviciu, oficiu;
- Regim de lucru: PartTime sau Full Time;

- Sesiuni trimestriale de coaching pentru dezvoltare personală (comunicare, inteligență emoțională, etc.);

Cei interesați să ne expedieze dosarul (scurtă descriere de CV, profil de facebook sau alte platforme de pe care vom putea evalua candidatul, scurtă descriere și justificarea de ce noi ar fi bine să-l alegem anume pe el, pentru funcția de Social Media Manager), la poșta noastră electronică: globalmediacreativehub.md@gmail.com, sau la academiatvteatrufilm@gmail.com. Detalii la telefon: 068070236

Introduceti descrierea imaginii

Articol adaugat de: Victor Cuculescu