Anunț de angajare!Director al Departamentului de recrutare, formare și personal

Responsabilități:

  • Organizarea procesului de recrutare și selecție a personalului pentru posturile vacante existente; îndeplinirea planului privind recrutarea și adaptarea personalului;
  • analiza continuă a cerințelor organigramei și constituirea rezervei de personal;
  • organizarea formării inițiale a personalului și asigurarea realizării produsului postului lor;
  • monitorizarea procesului de adaptare în perioada de probă și integrarea;
  • elaborarea și implementarea sistemului de evaluare periodică a personalului;
  • gestionarea bazei de date a candidaților,
  • Organizarea fluxului continuu a personalului,
  • Crearea și menținerea bazei recruterilor la distanță,
  • Elaborarea și controlul efectuării KPI;
  • Organizarea prelucrării cererilor de intrare de la candidați;
  • Automatizarea procesului de recrutare și testarea noilor metode de recrutare;
  • Raportarea activității Departamentului;

Cerințe față de candidat:

  • Obligatoriu: Experiență în funcție de conducere și organziarea recrutării în masă.
  • Înnalt nivel de organizare, analitică și identificarea soluțiilor în situații nestandarde;
  • Cunoașterea cel puțin la nivel general și împărtășirea Hubbard Management System
  • studii în domeniul de referință;
  • experiență în management al Departamentului de recrutare și personal de cel puțin 3 ani;
  • cunoașterea legislației muncii și a lucrărilor de secretariat în domeniul personalului;
  • cunoștințe avansate de operare PC;
  • cunoașterea limbilor rusă și română.

Condiții de muncă și remunerare:

Oferim salariu competitiv, angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral.

Expediați CV-ul la adresa electronică: admin@sah.md cu titlul „Șef Departament recrutare, formare și personal”.

În CV specificați postul vacant pentru care aplicați.

Candidații selectați vor fi invitați la interviu.

Alte articole:

Distribuie prietenilor:

Articolele publicate din 1 iunie 2020 nu au fost supuse verificarilor

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet

Logati-va cu una din retelele sociale pentru a crea un cont nou. Puteti modifica datele de acces si alege o parola dupa crearea contului.