Aveți grijă de sănătatea Dvs. și a celor dragi. Spălați-vă regulat și minuțios pe mâini, respectați eticheta tusei, păstrați distanța socială și stați acasă. #Covid19 #StaiAcasa

LeaderHR este în căutare de Manager Resurse Umane pentru o organizație locală

Distribuie prietenilor:

Salutare! Căutam Manager Resurse Umane pentru o companie de 100 angajați în industria retail. Compania acum trece prin schimbări de ordin organizațional și căutam un profesionist care dispune de caracter, înțelepciune și experiență (generalistă) în domeniul HR pentru a se alătura proiectului care va schimba compania.

Angajații sunt foarte importanți pentru organizație, de aceea căutăm pe cineva care înțelege cum să dezvolte personalul, iubește să lucreze cu oamenii și este un bun coleg, mentor și profesionist. Misiunea ta va fi îndrumarea angajaților în cadrul organizației și de-ai ajuta să devină mai buni în ceea ce fac.  Dacă ai experiență în dezvoltarea departamentului HR, impelementarea programelor pentru angajați (recruiting, inițiere, dezvoltare de personal, salarizare, etc.) atunci nu ezita să aplici.

Responsabilităţi:

  • Organizarea și coordonarea procesului de recrutare şi selecţie de personal
  • Planificarea şi organizarea programului de instruire pentru întregul personal
  • Coordonarea procesului de adaptare și integrare a noilor angajați
  • Colaborare la dezvoltarea şi implementarea politicii de motivare materială şi nematerială al angajaţilor
  • Contribuirea la formarea unui climat social – psihologic pozitiv în colectiv
  • Verificarea şi actualizarea documentației ce ține de Resurse Umane

Despre tine:

  • Persoană energică, motivată, perseverentă, orientată spre performanţă şi rezultat
  • Capacitate de orientare rapidă în situaţii diverse şi de a lua decizii corecte
  • Initiativă şi capacitate de a lucra independent
  • Capacitatea de convingere
  • Grad înalt de responsabilitate şi confidenţialitate
  • Grad înalt de inteligență emoțională

Cerinte:

  1. Studii superioare
  2. Experienţă în domeniul resurselor umane de minim 3 ani
  3. Cunoașterea limbilor: română, rusă
  4. Utilizator încrezut PC (Microsoft Office, Internet)

Beneficii:

  • Program de lucru de luni pînă vineri de la 08:30 până la 17:30
  • Lucru într-un mediu dinamic și motivant
  • Oportunitatea dezvoltării unei cariere alături de un HR mentor internațional
  • Contribuție directă la dezvoltarea companiei
  • Alte beneficii, împreună le vom dezvolta!

Pentru a aplica direct, utilizează următorul link. Succese!

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet