Inginer Calitate

Distribuie prietenilor:

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Compania : Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN MD)

Fii angajat în Industria Automotivă!

Atribuții:
- Întocmeşte şi verifică documentația tehnică pentru produs (cablaje auto);
- Soluționează problemele tehnice privind produsul finit şi tehnologia de producție;
- Efectuează managementul desenelor tehnice;
- Asigură controlul documentației produsului (FMEA, Flow Chart, Product Control Plan);
- Asigură setarea echipamentului de producție;
- Pregăteşte resursele necesare pentru producție;
- Asigură îmbunătăţirea continuă și standardizarea proceselor.

Cerințe:
- paşaport european (Român / Bulgar);
- disponibilitatea pentru deplasări de serviciu;
- studii superioare – avantaj;
- experiență într-o poziție similară – avantaj;
- cunoștințe Ms Office;
- limba engleză – obligatoriu, limba germană – avantaj;
- capacitate de organizare și planificare;
- spirit de echipă, abilități de comunicare și negociere.

Compania SEBN MD oferă:
- salariu motivant, bonusuri şi diurne;
- instruire la locul de muncă;
- pachet social complet;
- asistenţă medicală;
- asigurare cu transport gratuit (Chișinău- Orhei)

CV-urile pot fi expediate la adresa de e-mail:
📩tt60@search4staff.com
☎️ 069638007
Adresa: str. Unirii 57/2, mun. Orhei

Articolele publicate din 1 iunie 2020 nu au fost supuse verificarilor

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet