Compania Date Inteligente SRL angajează Specialist în Promovare

Anunț de Angajare: Specialist în Promovare

Despre Noi: iData (Date Inteligente SRL) este o companie sociologică de top din Republica Moldova, specializată în cercetări sociologice și statistice. Publicăm periodic rezultate ale sondajelor noastre și colaborăm cu instituții publice, companii private și organizații non-guvernamentale pentru a oferi date relevante și analize detaliate.

Căutăm: Un Specialist în Promovare pasionat și creativ, care să se alăture echipei noastre și să ne ajute să ne extindem prezența pe piață și să atragem mai mulți clienți și parteneri.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de promovare și marketing.
  • Crearea și gestionarea conținutului pentru site-ul web, paginile de social media și canalele de comunicare.
  • Redactarea și distribuirea comunicatelor de presă și a newsletterelor.
  • Organizarea și coordonarea campaniilor de publicitate online (Google Ads, Facebook Ads etc.).
  • Monitorizarea și analiza performanțelor campaniilor de marketing și ajustarea strategiilor în consecință.
  • Colaborarea cu echipa de cercetare pentru a prezenta rezultatele sondajelor într-un mod atractiv și accesibil.
  • Participarea la evenimente și conferințe pentru a promova serviciile companiei.

Cerințe:

  • Experiență de minimum 2 ani în domeniul marketingului și promovării.
  • Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală în română și engleză.
  • Cunoștințe solide în utilizarea instrumentelor de marketing digital (SEO, Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads).
  • Creativitate și capacitatea de a genera idei noi și inovative.
  • Abilitatea de a lucra independent și în echipă.
  • Studii superioare în marketing, comunicare sau un domeniu relevant.

Oferim:

  • Salariu competitiv și beneficii atractive.
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și profesionistă.
  • Posibilități de dezvoltare profesională și personală.
  • Un mediu de lucru flexibil și prietenos.

Cum să aplici: Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email: mihai@idata.md . Menționează în subiectul emailului: Aplicare Specialist Promovare. Termen de aplicare: 26 iulie 2024. Încurajăm aplicările mai timpurii, ne asumăm dreptul de a invita la interviu de angajare aplicanții până la expirarea termenului de aplicare.