Specialist(ă) în publicitate și vânzări

Instituția Publică Compania „TELERADIO-MOLDOVA” angajează:

Cerințele postului:

  • Studii superioare în domeniul vânzărilor, marketing, publicitate sau alte domenii relevante;
  • Experiență de muncă constituie un avantaj semnificativ;
  • Abilități de comunicare și negociere, capacitatea de a dezvolta și implementa strategii de vânzări și publicitate;
  • Abilități organizatorice, spirit de echipă în coordonarea activităților;

Responsabilități:

  • Planificarea și gestionarea campaniilor de marketing și publicitate, inclusiv dezvoltarea conținutului;
  • Construirea și menținerea relațiilor cu clienții și partenerii pentru a promova produsele și serviciile Companiei;
  • Gestionarea bugetelor și monitorizarea cheltuielilor;
  • Participarea activă la dezvoltarea căilor de comunicare externă și internă;
  • Coordonarea evenimentelor de promovare, prezentări pentru a crește vizibilitatea și atrage clienți noi;

Beneficii:

  • Angajare oficială;
  • Pachet salarial competitiv;
  • Un mediu de lucru pro activ;
  • Oportunități nelimitate de dezvoltare profesională și avansare în carieră;

Dacă sunteți interesat (ă) de această ofertă de lucru, vă așteptăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de e-mail angajare@trm.md, pentru detalii suplimentare ne puteți contacta la numărul de telefon: 060 214898

Vă rugăm să luați în considerare că doar candidații selectați vor fi contactați.