AFAD Angajează Office Manager

Office Manager

Informație Generală
Asociația pentru Formare Antreprenorială și Dezvoltare din mun. Bălți caută Office Manager entuziast și bine organizat pentru a se alătura echipei noastre.

Dacă sunteți o persoană proactivă, capabilă să gestioneze multiple sarcini și să ofere suport echipei, vă invităm să aplicați.

Scopul postului

Rolul acesta este crucial pentru buna funcționare a asociatiei și pentru menținerea eficienței operaționale.

Perioada de angajare

Sarcini și responsabilități:

  • Administrarea corespondenței și a comunicațiilor interne și externe;
  • Asigurarea gestionării corecte a documentelor și a sistemului de fișiere;
  • Organizarea întâlnirilor, a călătoriilor și a altor evenimente;
  • Pregătirea scrisorilor, prezentărilor și rapoartelor.

 Calificări și experiență

  • Diploma de studii superioare într-un domeniu relevant sau experiență echivalentă;
  • Capacitatea de a prioritiza și de a gestiona eficient timpul;
  • Abilități excelente de comunicare;
  • Atitudine proactivă și orientată către rezolvarea problemelor;
  • Cunoaștințe (vorbire și scriere) a limbilor română și rusă, engleza – avantaj;
  • Cunoștințe solide de utilizare a instrumentelor de birou (Microsoft Office, Google etc.);
  • Auto-disciplină, inclusiv capacitatea de a elabora și de a executa planuri și identificarea priorităților cu respectarea deadline-urilor.
  • Abilitatea de a se adapta rapid la diferite situații, probleme și sarcini în schimbare.

Beneficii oferite:

  • Pachet salarial motivant;
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
  • Colaborarea cu experți naționali și internaționali din diverse domenii;
  • Mediu de lucru plăcut într-o echipă motivată și dedicată.

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și să vă asumați un rol cheie în realizarea proiectelor noastre, vă rugăm să trimiteți un CV la adresa de e-mail office.afad@gmail.com cu titlul: Selectare Office Manager.

Vă mulțumim pentru interesul acordat și vă asigurăm că fiecare aplicație va fi tratată cu confidențialitate.