Compania Date Inteligente SRL angajează specialist în comunicare

CNPAC angajează psiholog pentru chatul platformei 12plus.md

Untitled

Căutăm un Specialist în comunicare

iData este o companie specializată în cercetări sociologice, sondaje, analize de date consultanță strategică. Căutăm un Specialist în comunicare să se alăture echipei noastre, pentru a dezvolta și implementa strategii eficiente de comunicare și a crește vizibilitatea companiei noastre.

Responsabilitățile tale vor include:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de comunicare, inclusiv planificarea, coordonarea și monitorizarea campaniilor de comunicare;
  • Crearea și producerea de conținut pentru diverse canale de comunicare, inclusiv bloguri, materiale promoționale, comunicate de presă și mesaje de social media;
  • Gestionarea relațiilor cu media și crearea de oportunități de media pentru companie;
  • Monitorizarea și analizarea feedback-ului și datelor de pe diverse canale de comunicare, și raportarea către echipele relevante;
  • Coordonarea și colaborarea cu alte departamente pentru a asigura coerența și eficiența mesajelor companiei;
  • Întreținerea și dezvoltarea relațiilor cu stakeholderii și partenerii companiei.

Cerințele postului sunt:

  • Experiență anterioară în domeniul comunicării, cu o cunoaștere aprofundată a cel puțin unei ramuri specifice (social media, PR, copywriting, etc.);
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare, cu o atenție deosebită la detalii;
  • Cunoștințe bune de marketing și branding;
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a-ți adapta rapid la schimbări;
  • Abilități de organizare și planificare;
  • Cunoștințe de limba engleză ;
  • Licență în comunicare, marketing sau domenii relevante.

Oferim un mediu de lucru dinamic și provocator, oportunități de dezvoltare profesională și personală, precum și beneficii competitive. Dacă crezi că ești persoana potrivită pentru acest post, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail contact@idata.md

Termenul de aplicare este până la data de 10 martie 2023, ora 15:00, interviul va avea loc la 1-2 zile din momentul recepționării CV.

Vă mulțumim și așteptăm cu nerăbdare să primim candidaturile voastre.

Cu respect, Echipa iData

Articol adaugat de: Maria Turcanu