Ambasada Republicii Cehe in Republica Moldova - angajare

Ambasada Republicii Cehe in Republica Moldova anunta concurs de angajare pentru functia de Receptionist-Protocol-Lucrator Administrativ cu contract determinat pentru o perioada de 3luni cu posibilitate de extindere.

Pozitie: Receptionist - protocol - lucrator administrativ

Locul: Chisinau - Centru

Durata : 6 luni cu posibilitate de prelungire

Program: 8 ore pe zi (08.00 - 16.30)

Responsabilitati

- Deservirea receptiei ( telefon / usa )

- Servicii de secretariat ( scrisori, email, stabilirea programului )

- Servicii administrative ( efectuarea ordinelor de plata pentru banca, cautarea ofertelor in cazul necesitatii de achizitii )

- s.a.

Cerinte:

- Cunoasterea limibilor scris si vorbit - RO / ENGL / RU / CZ - este un avantaj

- Studii de licenta - RI / BA / Drept / Economie

- Experienta de lucru in PC / MC Office (word, excel, SMM )

- Profesionalism, Punctualitate, Corectitudine, Comunicativ/a

- Abilitatea de acorda atentie la detalii

- Abilitatea de a lucra in echipa

- Abilitatea de a gestiona eficient timpul

Se ofera.

- Pachet salarial oficial atractiv (salariu se discuta la interviu)

- Conditii de lucru confortabile

Cei interesati de pozitie sunt rugati sa trimita CVul si scrisoarea de intentie la adresa chisinau@embassy.mzv.cz si copie la milan_winter@mzv.cz pina la data de 01 iulie 2022.

Vor fi contactati doar cei ce vor fi invitati la interviu.

Articol adaugat de: Embassy of the Czech Republic