Compania SPAMOL angajează Asistent Manager Producere

Compania ”SPAMOL”este întreprinderea-fiică a companiei belgiene „Alpha Industries”,lider pe piața europeană în producerea saunelor, băilor cu aburi, cabinelor cu IR.

 “SPAMOL” anunță concurs pentru următorul post vacant:

Asistent Manager Producere

Responsabilități:
- Monitorizarea zilnică a tuturor lucrărilor conform planului de execuție;
- Întocmirea zilnică a rapoartelor despre lucrările îndeplinite;
- Coordonarea cu șeful secție în privința îmbunătățirii procesului de producție
- Alte sarcini din partea Managerului de Producție.

Beneficii:
- Dezvoltare într-o companie cu renume internațional
- Salariu competitiv (fix şi plătit la timp)
- Program de lucru: Luni-Vineri de la ora 8:00-17:00
- Angajare oficială cu întreg pachet de beneficii
- Prânz complex și transportul în raza oraşului – gratuit

Cerinţe:
Cunoașterea Programului AutoCAD la nivel mediu;
- Cunoaşterea la nivel de comunicare a limbii engleze sau franceze;
- Experienţă de muncă de minim 1 an
- Aptitudini bune de comunicare şi organizare
- Punctualitate, responsabilitatea și spirit de inițiativă

Expediază-ne CV-ul la mailul: office@alpha-industries.eu
Telefon: 078023943

Articolele publicate din 1 iunie 2020 nu au fost supuse verificarilor

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet