TV8 angajează editor - producător Departament promo

TV8 își extinde echipa și angajează editor - producător Departament promo.

Cerințe:

  • cunoștințe în editare;
  • Adobe premier;
  • After Effects;
  • Photoshop,Illustrator etc;
  • minim 1 an experiență.

Responsabilități:

  • • asigura post procesarea video/audio;
    • montează promo și materiale video/audio solicitate de departamentele beneficiare;
    • este responsabil în ceea ce privește conceptul și realizarea efectivă a promo-urilor.

Calități:

  • • responsabil, punctual, bun organizator;
    • creativ, cu viziune și inițiativă;
  • • flexibil, adaptabil la noile cerințe, apt să însușească noi materii;
    • aptitudini de comunicare și lucru în echipă.

Despre salariu

Se negociază în timpul interviului de angajare.

Dacă te-a interesat acest anunț, așteptăm cv-ul tău la adresa de e-mail: hr@tv8.md

Distribuie prietenilor:

Articolele publicate din 1 iunie 2020 nu au fost supuse verificarilor

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet

Logati-va cu una din retelele sociale pentru a crea un cont nou. Puteti modifica datele de acces si alege o parola dupa crearea contului.