Angajare Administrator Catering

Distribuie prietenilor:

Întreprinderea Socială “Credem - Eco” SRL recrutează Administrator Catering:

Locul de muncă: mun. Bălți

Cerințe:

- studii superioare sau medii de specialitate;

- abilitați de comunicare și de interacțiune cu persoane din categorii defavorizate, inclusiv persoane cu dizabilități;

 - responsabilitate, amabilitate, punctualitate;

-  cunoștințe de operare calculator;

-  organizare, atentie la detalii, capacitate de planificare a activității,

-  atitudine pozitivă

-  orientare spre client

-  capacitate de adaptare la situații de urgență.

-  experiența în domeniu va avea un avantaj

Oferim:

 - Angajare oficială în câmpul muncii;

 - Pachet social complet;

 - Mediu de lucru atractiv.

 Atribuții:

  1. va reprezenta interesele întreprinderii în raport cu persoanele fizice, juridice și organele de drept;
  2. va înregistra și centraliza comenzile, va întocmi contracte, documente de expeditie și va urmări comenzile de la plasare pâna la preluarea acestora de către client;
  3. va gestiona marfa nou intrată (înregistrare în sistem, urmarirea mărfii conform procedurilor interne, etc)
  4. va asigura integritatea, valorificarea eficientă și dezvoltarea bunurilor întreprinderii;
  5. va asigura respectarea principiului transparenței procedurilor de achiziție a bunurilor și formării programului de producție al întreprinderii;
  6. va elabora rapoarte solicitate de superiori și transmiterea lor în limita de timp stabilită
  7. va exercita alte atribuții prevăzute de legislație, Statutul Întreprinderii, regulamentele Întreprinderii.

Lista documentelor necesare pentru participare la concurs:

  1. scrisoare de motivare;
  2. curriculum vitae (CV);
  3. copia de pe diploma de studii;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail credemecosrl@gmail.com

Articolele publicate din 1 iunie 2020 nu au fost supuse verificarilor

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet