Distribuie prietenilor:

AO ,,CASMED’’ invită persoanele interesate pentru poziția de asistent de proiect în mun. Bălți.

Perioada de angajare: februarie 2020 – decembrie 2020 (cu posibilitate de extindere)

Poziţie: full-time (8 ore)

Responsabilități:

  • Organizarea și desfășurarea activităților logistice pentru activitățile proiectului (instruiri, conferințe, distribuire de publicații , etc);
  • Menținerea comunicării între echipa de implementare şi partenerii, beneficiarii proiectului;
  • Colectarea și sistematizarea informaţiilor necesare pentru întocmirea diverselor tipuri de rapoarte;
  • Ținerea evidenței tuturor documentelor, informațiilor, materialelor scriptice şi electronice privind activitățile din proiect;
  • Efectuarea traducerilor Română – Engleză – Română a documentelor curente;
  • Alte responsabilități necesare pentru buna desfășurare a proiectului.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare;
  • Nivel avansat de comunicare scrisă şi verbală în limba română.
  • Cunoaşterea obligatorie a limbii engleze;
  • Cunoașterea programelor Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);
  • Permisul de conducere cat. B constituie un avantaj;
  • Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj.

Locul de muncă: Bălți

Dosarul candidatului va include:

  • CV-ul candidatului;
  • Scrisoare de intenţie;
  • Indicarea a două referinţe şi datele de contact ale acestora.

Procesul de recrutare: Depunerea dosarelor se va face prin email la adresa: ngo_casmed@yahoo.com cu specificarea „Aplicare asistent proiect” până la data de 31 ianuarie 2020, ora 17.00. Pentru interviu vor fi contactate doar persoanele selectate în baza dosarelor.

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet