Aveți grijă de sănătatea Dvs. și a celor dragi. Spălați-vă regulat și minuțios pe mâini, respectați eticheta tusei, păstrați distanța socială și stați acasă. #Covid19 #StaiAcasa

Tatrabis angajează: manager turism incoming (vorbitor de franceză)

Distribuie prietenilor:

Compania Tatrabis, angajează manager turism incoming (vorbitor de franceză)

Responsabilități:

  • Dezvoltarea, promovarea și vânzarea pachetelor turistice care includ Moldova ca destinație turistică;
  • Organizarea serviciilor la sol până la sosirea grupurilor de turiști;
  • Stabilirea, dezvoltarea și menținerea relațiilor comerciale cu partenerii locali, prestatori de servicii turistice;
  • Stabilirea, dezvoltarea și menținerea relațiilor comerciale cu actualii și potențialii clienți;
  • Găsirea și selectarea potențialilor tur operatori din străinătate;
  • Asigurarea corespondenței și suportului informațional cu tur operatorii din străinătate;
  • Participarea la expoziții locale și internaționale.

Cerințe

  • Studii superioare în domeniul economic;
  • Experiență în sectorul turistic prezintă un avantaj;
  • Cunoașterea la nivel avansat de comunicare a limbii franceze;
  • Cunoașterea limbilor engleză și rusă ar fi un avantaj;
  • Utilizarea la nivel avansat a calculatorului (MS Office, MS Excel, MS PowerPoint);
  • Abilități de comunicare;
  • Capacitate de a lua decizii rapide, eficiente și responsabile;
  • Disponibilitate pentru program flexibil și deplasări locale și internaționale.

Oferim:

  • Salariu competitiv;
  • Bonusuri de performanță;
  • Pachet social integral;
  • Posibilitatea de a activa într-o echipă tânără și creativă;
  • Program de lucru: luni-vineri, 09:00 – 18:00.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă de email: angajari@tatrabis.md;

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet