Homosexualii din Moldova sunt lipsiți de comunicarea cu semenii săi. Cel mai des ei socializează pe internet. În spațiul cibernetic, Igor, un tânăr de 25 de ani, a făcut cunoștință cu un cuplu care pretindea că este format din gay.
După ce au servit băuturi alcoolice, Igor s-a trezit cu mâinile și cu picioarele legate în propria locuință. A observ...
Citește mai departe »