Între 3 și 6 mai curent am avut ocazia să particip la un forum organizat de Federația Organizațiilor Neguvernamentale pentru Dezvoltare din România (FOND), ca reprezentant al Centrului Național pentru Susținerea Inițiativelor Europene în Moldova. Ceea ce am observat eu, concluzionând asupra evenimentelor de acest gen, este că au o importanță deoseb...
Citește mai departe »