am citit aista şi m-am gândit că într-adevăr contează nu doar ce zici dar şi cum zici
spre exemplu în maxi-taxi azi scria: "NU trânti uşa!!!"-mie la aşa inscripţie îmi vine să o izbesc chiar dacă nu o fac de obiceior deprinderea asta urâtă de a zice nu fără să explici de ce pe care o au concetăţenii noştri, pe mine mă omoară cel mai mult cuvântul ...
Citește mai departe »