Achiziții de bunuri și contractări de servicii

Detalii
Categorie: Achiziție bunuri, Contractare Servicii
30/01/2025

IP Universitatea Tehnică a Moldovei. Anunț de modificare a Documentului de Achiziție nr. MD-TECHUNI-460492-GO-RFQ din 31.12.2024 privind achiziționare a Mobilierului specializat pentru laboratoarele ştiinţifico-didactice

Acest anunț este arhivat.
Informațiile prezentate în articolul de mai jos pot să nu mai fie actuale sau să nu mai reflecte activitățile și programele curente. Anunțul este păstrat în arhivă pentru a asigura transparența și accesul public la informațiile despre inițiativele și proiectele implementate anterior.

Anunț de modificare a Documentului de Achiziție

 nr. MD-TECHUNI-460492-GO-RFQ din 31.12.2024

 

Mobilier specializat pentru laboratoarele ştiinţifico-didactice

 

Cererea de cotații nr.:  MD-TECHUNI-460492-GO-RFQ

 

Autoritatea contractantă: Instituția Publică Universitatea Tehnică a Moldovei

 

Proiectul: Învățământul Superior din Moldova

 

Subproiectul: Modernizarea curricula pentru formarea competențelor profesionale în Inginerie,   Electronică, Automatică și Robotică, ca răspuns la cerințele Industriei 4.0 (GEAR 4.0)

  1. Documentul de achiziție MD-TECHUNI-460492-GO-RFQ, privind achiziționarea Mobilierului specializat pentru laboratoarele ştiinţifico-didactice, emis la data de 31.12.2024 se modifică prin emiterea Amendamentului nr. 1 din 30.01.2025, care poate fi accesat urmând link-ul: https://utm.md/wp-content/uploads/2025/01/amendament-nr.1-rfq-mobilier-specializat-pentru-laboratoarele-stiintifico-didactice.pdf
  2. Pentru detalii contactați Autoritatea Contractantă: Instituția Publică Universitatea Tehnică a Moldovei, Chișinău, bd. Ştefan cel Mare,168, bir. 108, esenia.turchin@adm.utm.md, tel: 022-235-159, Esenia Turchin, Șefă Serviciu Achiziții Publice.

 

 

Click pe ecuson pentru toate articolele de la această organizație:

Universitatea Tehnica din Moldova (UTM) Universitatea Tehnica din Moldova (UTM)
Ne ajuți enorm de mult dacă distribui articolul pe rețele sociale:


Femei pentru femei

Articol precedent: UNDP: RfP20/02133: A2J/ Company to conduct a Functional Analysis of the National System of Forensic Institutions in the Republic of Moldova Precedent Articolul următor: UCIP IFAD extinde termenul cererilor de ofertă a furnizorilor pentru procurarea tehnicii/echipamentului agricol privind dotarea CNCPS în cadrul Proiectului TRTP Următor