Azi am fost la doctor să mă lecuiască de prostie.Mi-a zis medicul cu față gravă că e boală incurabilă.Se transmite ușor pe calea aeriană.Simptome: vorbește gura fără aprobarea creierului; lipsă maximă de atenție, nici măcar nu mai știi cum te cheamă. Limbajul pe care îl folosești îl întelege doar populația grădinei zoologice. Te simți vedetă, chiar...
Citește mai departe »