Motto: “Uneori, mai rău decât să fii idiot util, este să fii idiot util într-un referendum eşuat.” (captain obvious)
Eu
Eu m-am trezit la 6:30 ca să reuşesc să votez. La 7:50 eram în secţia de vot, unde era o mulţime de oameni – niciun alegător. Eu am văzut prima dată cum arată buletinul de vot pentru referendum şi am citit şi textul.
După as...
Citește mai departe »