Anunțuri de Angajare

Centrul European de Educatie FIDES angajeaza Manager de Oficiu.

Responsabilitati principale:

  • Organizarea activităților la nivelul acestui proiect: întruniri, evenimente etc;
  • Executarea lucrarilor de secretariat: intocmirea,  primirea, inregistrarea, repartizarea corespondentei si altor documente;
  • Preluarea apelurilor telefonice, a corespondentei, mail-urilor si distribuirea lor.
  • Stabilirea priorităților și alocarea sarcinilor și termenelor în relațiile funcționale cu celelalte departamente;
  • Mentinerea unei atmosfere binevoitoare si cooperante in activitate;

Competente si cerinte:
- Studii superioare;
- Aptitudini de operare PC (Microsoft Office);
- Cunoasterea limbilor romana, rusa si engleza;
- Abilitati de comuncare, prezentare si diplomatie
- Receptivitate la solicitările profesionale, initiativă și implicare

- Abilități de organizare, planificare și coordonare
- Spirit de echipă, abilități de negociere, responsabilitate

Oferim un pachet salarial motivant si alte bonusuri, oportunitatea de dezvoltarie profesională si un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita un CV pe adresa de e-mail: [email protected], cu specificarea postului – Office Manager. Data limita de prezentare a CV-ului este 30 iulie 2018.

Doar personale selectate pentru interviu vor fi contactate.
Va multumim.

Gazduit pe amplica.md