Antrenor și coordonator de vînzări

Ajută-ne să distribuim acest articol:

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Beneficii:

  • Angajare oficială conform prevederilor legislației muncii
  • Salariu competitiv
  • Posibilități de creștere și dezvoltare profesională
  • Mediu de lucru motivant în cadrul unei companii internaționale
  • Sediu în centrul orașului Chișinău
  • Tichete de masă
  • Reduceri la cosmetică/ sumă acordată pe lună pentru produsele companiei

Responsabilități:

  • Dezvoltarea conceptului de programe de training și desfășurarea lor pentru clienții cheie, în conformitate cu obiectivele și strategia companiei;
  • Efectuarea de evenimente privind instruirea și dezvoltarea clienților cheie. Discursuri în fața audienței.
  • Elaborarea planurilor și scenariilor pentru evenimentele de dezvoltare.
  • Monitorizarea indicatorilor KPI a clienților cheie pentru a desfășura activitățile de instruire și dezvoltare necesare, în baza acestor indicatori.

Cerințe:

  • Experiență de muncă în domeniul vînzărilor minim 5 ani (vîzări B2C sau B2B)
  • Cunoașterea excelentă a limbii române, rusă și engleza avansat.
  • Bune abilități de comunicare, prezentare, motivare
  • Bună cunoaștere al PC, a programului Microsoft Office
  • Energie, dinamism, dedicație
  • Abilități de prezenatre unui public larg
  • Abilitatea de a crea o atmosferă de încredere

Dacă ești interesat/-ă, expediază CV-ul la adresa companiei HR-Consulting: [email protected], indicând codul poziției SDVC în titlul mesajului.

Tel. de contact: +373 62101257, +373 22 876556