FRANC GROUP angajează asistent de vânzări

Ajută-ne să distribuim acest articol:

FRANC GROUP SRL este o companie înregistrată în anul 2015 în Republica Moldova. Activitatea de bază a companiei este comerțul cu produse agricole la nivel național și internațional. Oficiul central este în Chișinău, dar activează pe întreg teritoriul țării. Scopul principal al companiei este de a livra produse de calitate la preț avantajos partenerilor din țară și de peste hotare.

FRANC GROUP SRL este în căutarea unui asistent de vânzări, pentru a fi angajat part time, 4 ore pe zi, cu program de lucru în birou în or. Chișinău, dar și deplasări frecvente în alte localități din țară. Salariu competitiv pe piața munci.

Responsabilități de bază:
- Cercetarea prețurilor de piață la mărfurile cerealiere
- Expedierea ofertelor de vînzare către potențiali cumpărători
- Identificarea cumpărătorilor și expedierea ofertelor
- Negocierea prețului și a contractelor
- Participarea la încheierea contractelor
- Îndeplinirea termenilor de lucru conform contractelor
- Participarea la încărcări de mărfuri
- Vizite în teritoriu și colectarea mostrelor de marfă de la producători
Alte responsabilități conform necesităților companiei.

Cerințe fața de candidat:
- Experiență de lucru în echipă
- Experiență de comunicare prin email
- Să cunoască limba Română, Rusă și la nivel mediu limba Engleză.

Toți cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa de email [email protected] pînă la data de 30 septembrie 2018, doar candidați pre-selectați vor fi chemați la interviu.

Pentru detalii ne puteți scrie la adresa de email [email protected] sau ne puteți contacta la numărul de telefon 069396923.