Anunțuri de Angajare

Compania “Black Sea Seeds” anunță concurs pentru poziția de assistant/ office manager

“Black Sea Seeds” SRL este o companie tânără și dinamică, specializată în producerea semințelor organice pentru clienții săi internaționali. Oficiul companiei se afla în mun. Chișinău.

Responsabilitățile de bază:

- Recepționarea și evidența apelurilor telefonice, analiza informației și redirecționarea apelurilor

- Organizarea achizițiilor de bunuri, lucrări și servicii pentru necesitățile companiei

- Realizarea, monitorizarea și respectarea circuitului informațional în companie

- Asistarea în probleme de comunicare, documentare și coordonare internă

- Asigurarea interacțiunii cu furnizorii de bunuri/servicii, și organele publice

Cerințe:

- Studii superioare sau medii de specialitate

- Cunoașterea limbii engleze (nivel mediu)

- Cunoștințe de operare PC, MS Office

- Spirit de echipa, pozitivism si dinamicitate

- Dorința de a însuși

Salariul net 5500 lei

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa: [email protected]  până la data de 15 august 2018.

Doar persoanele selectate vor fi contactate

Relații la telefonul 022 731920.

Gazduit pe amplica.md