Anunțuri de Angajare

Angajăm Contabil - Șef într-o companie internațională în domeniul turismului

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Contabil Șef

Companie internațională ce activează în Republica Moldova în domeniul turismului.

Responsabilități:

  • Evidența și controlul operațiunilor contabile;
  • Calculul și achitarea impozitelor, taxelor locale;
  • Întocmirea rapoartelor financiare,statistice;
  • Evidența bugetelor de cheltuieli;
  • Întocmirea raportărilor interne către manageri și acționari.

Cerințe:

  • Studii superioare: contabil;
  • Experiență de muncă - minim 3 ani într-un post similar;
  • Cunoștințe solide în domeniul contabilității și fiscalității;
  • Cunoștințe legislația fiscală;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - fluent;
  • Cunoașterea Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) -  intermediar;

Beneficii:

  • Pachet social;
  • Salariu competitiv;
  • Participarea la treninguri de dezvoltare profesională;

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: [email protected]

Telefon de contact : 069104433

În CV indicați codul postului vacant:  CST

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

Gazduit pe amplica.md