Anunțuri de Angajare

Online Specialist (web developer)

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de: Online Specialist/ Web Developer

Despre Companie:

Companie internațională de frumusețe, prezentă în peste 140 de țări ale lumii. Desemnată LEADER pe piața globală la începutul sec. XXI.

Compania propune:

  •         Salariu fix și achitat la timp
  •         Angajare oficială
  •         Pachet social inclus
  •         Posibilități de creștere și dezvoltare
  •         Lucru într-o echipă dinamică

Program de lucru: Luni-Vineri, de la 9.00 până la 18.00

Atribuții de serviciu:

  • Administrarea, coordonarea, update-area sau modificarea  site-ul companiei
  • Participarea în implementarea noii generații de site internet
  • Asigurarea bunei funcționări si a update-ării regulate și în timp a site-ului companiei (conform deadline-urilor prestabilite)
  • Asigurarea suportului tehnic și informațional administrației
  • Asigurarea implementării politicilor și procedurilor IT în ceea ce ține de responsabilitățile IT/ On-line /Web-design
  • Participarea și acordarea suportului tehnic la prezentări organizate de departament
  • Crearea contentului Web pentru platformele site-lui companiei

Criterii eligibile participării la concursul de angajare:

  • Experiență în administrarea sistemelor de operare si softurilor (pachetul Adobe- Photoshop, Illustator, Dreamweaver, Premiere (optional)) sunt obligatorii
  • Cunoștințe avansate de HTML, CSS, JavaScript, MS Office sunt obligatorii
  • Vorbește fluent limba română, engleza și rusa
  • Orientare spre client
  • Capacitatea de a lucra rapid
  • Spirit de echipă și responsabilitate
  • Flexibilitate și rezistență la stres

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: [email protected], indicînd în tema scrisorii codul: OS

Gazduit pe amplica.md