Anunțuri de Angajare

Psiholog - Centru pentru copii cu autism "Puzzle Kids"

Centrul de dezvoltare pentru copiii cu autism "Puzzle Kids" angajeaza Psiholog,

Atribuții de serviciu:

-Indeplinirea programei create de specialistul superior
-Asistarea specialistului superior in timpul evaluarii copiilor
-Colectarea datelor in timpul sedintelor
-Participarea la trainingurile organizate de Centrul Puzzle KIDS
-Organizarea spatiului de lucru si pregatirea pentru sedinte

Cerinte fata de candidati:

-Studii superioare de specialitate (Psihologie, Pedagogie, Asistenta Sociala s.a.)
-Experiente profesionala in domeniul lucrului cu persoane cu nevoi speciale este un avantaj.
-Abilități de comunicare şi organizare a activității profesionale
-Comportament tolerant față de persoanele cu nevoi speciale, responsabilitate şi spirit de echipă.
-Cunoasterea limbei ruse si romane este obligatorie.

Centrul Puzzle Kids va instrui candidatii selectati.

Asteptam CV-urile pe emailul [email protected]

Pentru mai multe detalii despre activitatea Centrului Puzzle Kids - https://www.facebook.com/autismpuzzlekids/

Gazduit pe amplica.md