Anunțuri de Angajare

Formator programe pentru copii

Descrierea generală:

Asociația Națională a Companiilor Private din domeniul TIC promovează dezvoltarea sectorului TIC în Republica Moldova prin parteneriate viabile între companiile private, organizațiile similare, instituțiile de stat și organizațiile internaționale.

Titlul postului de muncă: Formator programe pentru copii în cadrul ATIC-Tekwill

Atribuții de bază: Realizarea activităților instructiv-educaționale relaționate cu activitățile centrului pentru copiii cu vârsta cuprinsă între 6-10 ani

Obligațiuni și responsabilități specifice:

  • Elaborarea activităților incluse în program și implicarea copiilor în realizarea acestora
  • Supravegherea și gestionarea activităților educaționale planificate, programate și aprobate
  • Dezvoltarea și desfășurarea activităților educaționale, inclusiv instruiri, ateliere de lucru, alte evenimente
  • Raport privind activitățile de dezvoltare educațională în conformitate cu cerințele formale de raportare ale Proiectului

Raportarea:

Formatorul programelor pentru copii va raporta direct managerului de proiect și va conlucra în mod direct cu acesta pentru a eficientiza modul de lucru.

Calificări:

  • 2 ani experiență de lucru cu copiii (vîrsta 6-10 ani)
  • Abilități excelente în furnizarea activităților educaționale propuse
  • Fluență în limba romănă și rusă

Plăți și beneficii:

  • Salariu competitiv
  • Mediu de lucru profesionist și în curs de dezvoltare
  • Echipa entuziastă, tânără și motivată
  • Lucrul interesant și divers

Candidații interesați sunt bineveniți să trimită CV-urile și scrisorile de motivație în limba română la adresa de e-mail [email protected] sau pot contacta direct managerul de proiect Diana Nanu la nr de telefon 079 666 020.

Gazduit pe amplica.md