Contabil

Distribuie prietenilor:

Responsabilități:
-Pregătirea dosarelor de angajare;
-Evidența cadrelor;

-Calcularea salariilor, diurnelor, concediilor;

-Alte sarcini specificate de contabil-șef;

Cerințe:
- Studii superioare Economie/Contabilitate/Finanțe;

- Experiență în contabilitate (avantaj);

- Abilități de operare PC ( MS Office: Word, Excel, 1C);

- Cunoașterea limbilor româna, rusa;
- Responsabilitate, seriozitate, receptivitate, onestitate;

Se oferă:
- Angajare oficială;

- Salariu motivant;

- Perspective de creștere în carieră;
- Grafic de muncă: Luni- Vineri ( 8:30 – 18:00);

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică rr20@search4staff.com, indicând codul  CAS în subiect sau să apeleze la mob. 062101257.

Articolele publicate din 1 iunie 2020 nu au fost supuse verificarilor

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet