Aveți grijă de sănătatea Dvs. și a celor dragi. Spălați-vă regulat și minuțios pe mâini, respectați eticheta tusei, păstrați distanța socială și stați acasă. #Covid19 #StaiAcasa

Centrul FIDES angajează Educator!

Distribuie prietenilor:

Centrul European de Educație Preșcolară, Fundația “Ioan Paul II” anunță concurs de angajare pentru poziția de Educator.

Responsabilități principale:
- Planificarea şi organizarea activităţilor instructiv-educative pentru grupul de copii;

- Amenajarea unui mediu plăcut educațional;

- Implicarea activă și supravegherea constantă și atentă a copiilor;

- Dezvoltarea unor relații de calitate cu copii și părinții.

Competențe și cerințe:
- Studii de specialitate;
- Experiența de lucru în domeniul preșcolar ar reprezenta un avantaj;
- Receptivitate la solicitările profesionale, inițiativă și implicare;

 -Spirit de echipă, responsabilitate, punctualitate, creativitate.

Program de muncă pe schimburi: de luni până vineri - I schimb de la 07:30-14:30

                                                                                       - II schimb: de la 11:00-18:00

Oferim un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea de dezvoltare profesională și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită un CV pe adresa de e-mail: angajare.fundatie@gmail.com cu specificarea postului – Educator.

Tel de contact: 022 513568/068754449

Data limită de prezentare a CV-ului este 15 martie 2020.

Doar persoanele selectate pentru interviu vor fi contactate.
Vă mulțumim.

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet