Promo

Distribuie prietenilor:

Poster tabara de creatie 2

Angajam Specialist marketing

Suntem în căutarea unei persoane creative care se va ocupa de promovarea taberelor de creație pentru copii, pe care noi le organizăm.

Responsabilitati de baza:

  • Promovarea taberelor de creație, pe grupurile de Facebook, Instagram, pe site-urile de timp liber ș.a.;
  • Creșterea numărului de participanți la evenimentele noastre ca urmare a rezultatelor promovării;
  • Răspunde la telefon și oferă informații cu privire la taberele de creație.

Cerințe față de candidat:

  • cunoașterea limbilor româna și rusă;
  • calități personale: responsabilitate, creativitate și inițiativă, perseverență, abilități de comunicare șsi capacitate de a lucra în echipă;
  • exactitate și atenție la detalii;
  • abilități excelente de comunicare verbala și scrisă.

Constinuie un avantaj:

  • Experiență de peste 1 an în marketing, publicítate, PR;
  • Cunoașterea limbii engleze;
  • Cercetarea pieței, cunoașterea trendurilor în domeniu, a concurenței, și obținerea informației suplimentare de sine stătător.

Condiții de muncă:
• angajare oficială;
• programul de lucru: nu este program de lucru prestabilit, se poate lucra de acasă sau de la oficiu;
• oportunități deschise pentru dezvoltare personală și autorealizare.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul pe e-mail: clubuldecreatieapollo@gmail.com , indicând în tema mesajului codul de referință – ANGAJARE MARKETING.

Vor fi contactați doar candidații care suplinesc cerințelor.

Organizații vizate: Clubul de Creatie Apollo |

Ajută-ne să distribuim acest articol:

Promo