hackathon

Angajăm manager vînzări

Responsabilități:

  • Vânzări de țiglă metalică și accesorii;
  • Stabilirea prețurilor pieței și analiza activității concurenților;
  • Căutarea, atragerea clienților noi și dezvoltarea bazei de clienții existenți;
  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți;
  • Asigurarea plăților la timp pentru produsele livrate;
  • Implementarea programelor și promoțiilor;
  • Raportarea lucrărilor efectuate.

Competențe și experiență necesare:

  • Experiența în vânzarări de produse industriale va reprezenta un avantaj;
  • Cunoștințe la nivel de comunicare de limbă română și rusă;
  • Permisul de conducere și prezența unui automobil pentru prima perioadă de muncă, peste câtva timp va fi oferit automobil de serviciu;
  • Dorința de a crește în domeniul vânzărilor și de a se dezvolta profesional.

Condiții de muncă:

  • O echipă dinamică și tânără;
  • Salariu + bonusuri pentru implementarea indicatorilor planificați, la fel și creșterea veniturilor, în dependență de rezultatele muncii;
  • Program: Luni-Vineri de la 9:00 la 18:00;
  • Sunt posibile deplasări de afaceri prin Moldova.

Dacă sunteți interesați vă rugăm să ne transmiteți CV pe adresa:

info.modulart@mail.ru
Numărul de contact: +373 611 422 40.
Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.