Friendly English School angajează - Manager Vânzări

Ajută-ne să distribuim acest articol:

Friendly English School

FRIENDLY ENGLISH

Angajează: Manager Vânzări
Locație: Chișinău, bd.Decebal 76

Experiență de muncă: 2-5 ani

Grafic de muncă:  Full-time/Part-time

Salariu: 7 000-10 000

Responsabilități principale:
- Îndeplinirea planurilor pe vânzari și încăsari, precum și a obiectivelor companiei;

Cerințe față de candidați:
- Abilități de comunicare și convingere;
- Orientare spre rezultat;
- Vorbirea fluentă a limbilor rusă și română;
- Cunoștinte PC (MS OFFICE);
- Calități personale: punctual, proactiv, dinamic, flexibil, cu inițiativă, spirit de echipă;
- Studii superioare in domeniu (management, economie, marketing) – v-a constitui un avantaj;
- Experiența într-o poziție similară – v-a constitui un avantaj;

Condiții de muncă:
- Un post de muncă cu salariu decent;
- Posibilitate de a te afirma profesional și a invăța lucruri noi;
- Lucru full-time 5 zile/saptamina (9.00 – 18.00)/ part-time 4 ore 5zile/săptămână;

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică:  office.friendlyschool@gmail.com

Telefon: 068232326

Doar candidații selectați pe baza CV-urilor vor fi invitați la interviu