hackathon

Acvila Grup angajeaza Asistent de proiect-magazin on-line

Daca esti pasionat de vinzari online si stii ce inseamna o buna experienta pentru shopingul online, atunci acesta poate fi jobul sufletului tau.

Candidatul ideal:

  • Atitudine pozitiva si orientata catre client
  • Capacitate de analiza, sinteza, redactare concisa si corecta a informatiilor
  • Cunostinte de baza SEO si e-commerce
  • Creativitatea, flexibilitate si originalitate
  • Productivitate înaltă
  • Posedarea limbilor straine, (engleza, alte limbi constituie un avantaj)
  • Experienta in vanzari online,constituie un avantaj

Responsabilitati:

  • Promovarea imaginii companiei in mediul online
  • Intretinere si actualizare site / magazine online
  • Identificarea unor noi oportunitati de dezvoltare a companiei/produselor/promotiilor in mediul online
  • Administrare site / magazine online: introducere produse, descrierea lor, pret, stoc, editare fotografii;

Pentru a aplica la aceasta pozitie, trimiteti CV-ul la adresa de email: hr@acvila.md     mentionind pozitia la care aplici. Succese la aplicare!

Organizații vizate: Acvila Grup |