Angajare contabil - ICS Danube Logistics SRL

Ajută-ne să distribuim acest articol:

ICS DANUBE LOGISTICS SRL – proprietarul si operatorul Portului International Liber Giurgiulești anunță concurs pentru suplinirea postului vacant:

 Contabil (pe durata determinată)

 Responsabilități de baza

  • Dispoziții de plata în lei, lucru in internet-banking, extrase bancare;
  • Facturarea și evidența serviciilor de arenda, transport, refacturări;
  • Verificarea registrului de vânzări;
  • Evidența blanchetelor de evidență strictă;
  • Acte de achitări reciproce;

Cerințe

  • Pregătire profesională în domeniu;
  • Experiența în domeniu cel puțin 1 an;
  • Cunoștințe bune  Programa contabila 1C, Excel, Word;
  • Persoana organizată, cu o abilități de autoinstruire și lucru independent;
  • Responsabilă, atentă cu capacitați de lucru minuțios;

Persoanele interesate pot transmite CV-l la adresa: hr@danlog.md

Informație adițională despre companie: www.gifp.md, www.gfez.md

Prin expedierea CV-ului și a altor documente la adresa de e-mail susmenționat candidatul consimte implicit la recepționarea și prelucrarea datelor personale conținute în CV și în celelate documente exclusiv în scopul analizării calificării candidatului pentru postul vacant, precum și la păstrarea unor asemenea date în dosarele noastre pentru ocazii de angajare viitoare. Candidatul își poate revoca consimțământul în orice moment prin expedierea unei notificări la adresa de e-mail menționată mai sus. Vă rugăm să nu includeți categorii speciale de date personale, a căror prelucrare ar necesita, în conformitate cu legislația în vigoare consimțământul scris al subiectului acestora.