Anunț angajare – Project Manager, ONG

Ajută-ne să distribuim acest articol:

Program: 8 ore, full time

Cerințe:

- studii superioare
- comunicare foarte bună și atitudine diplomatică
- rigurozitate și organizare
- persoană echilibrată, energică, motivată, disciplinată, conștiincioasă și amabilă
- corectitudine, seriozitate, sinceritate și dispunere la colaborare
- cunoștințe bune de operare PC MS Office – WORD, EXCEL, etc.

- limba romană scris/vorbit fluent
- limba engleză scris/vorbit fluent

- alte limbi străine vor fi un plus
- experiența de muncă in ONG/ proiecte sociale/organizații internaționale este un beneficiu

Responsabilități:
- organizarea și coordonarea activităților din cadrul proiectului, asigurînd pregătirea adecvată a acestora
- gestionarea corespunzătoare a documentației legată de proiect
- traducerea materialelor necesare pentru realizarea proiectului

- desfășurarea treningurilor și întîlnirilor cu grupurile-țintă

- asigurarea comunicării cu partenerii din cadrul proiectului

Beneficii oferite:
- salariu corespunzator unui program full time
- mediu de lucru profesional

CV-urile cu foto inclus se vor trimite la office@acm.md

Selectarea candidaților pentru interviu se va efectua în perioada 25-31 august. Candidații selectați vor fi ulterior invitați la sediul organizației pentru convorbire.