Academina Nationala de Sah angajeaza PROGRAMATOR

Ajută-ne să distribuim acest articol:

Academia Nationala de Sah din Moldova anunta vacanta functia de programator

Compania oferă:
- Angajare oficială
- Pachet social standard
- Salariu fix
- Compensarea convorbirilor telefonice de serviciu
- Compensarea cheltuielilor de serviciu
- Instrumente IT pentru realizarea sarcinilor.

Responsabilităţi :
-Elaborarea produselor software
-Rezolvarea erorilor de SOFT

Cerinte:
- Studii superioare finisate
- Experiența în domeniu cel puţin 2 ani
- Implimentarea a cel puţin 1-2 proiecte (indicarea link-ului)
- Cunoașterea la nivel înalt a limbajelor de programare PHP, MYSQL
- Experienţă de utilizare HТML5/CSS3; JavaScript , jquery, AJAX
- Cunoașterea a unui php framework (constituie un avantaj)
- Cunoaşterea limbilor română, rusă și engleză

Expediați CV-ul cu poză la adresa electronică: hr@sah.md cu mențiunea ”Programator” și indicarea telefonului de contact.
*Vor fi luaţi în considerare doar candidaţii care expediază CV + Foto + 1-2 proiecte executate (link-ul)
*Doar persoanele selectate vor fi contacte și invitate la interviul de angajare