Salutare! Căutam un HR Manager pentru o companie de 100 angajați în industria retail. Avem nevoie de tine fiindcă compania acum trece prin schimbări de ordin organizațional și căutăm un profesionist care dispune de caracter, înțelepciune și experiență (generalistă) în domeniul HR pentru a se alătura proiectului care va schimba compania și va contribui la implementarea recomandărilor.

Angajații sunt foarte importanți pentru companie, de aceea căutăm pe cineva care intelege cum poate să dezvolte personalul, iubește să lucreze cu oamenii și este un bun coleg, mentor și profesionist. Misiunea ta va fi îndrumarea angajaților în cadrul companiei și de-ai ajuta să devină mai buni în ceea ce fac.  Dacă ai experiența în dezvoltarea departamentului HR, implementarea programelor pentru angajați (recruiting, inițiere, dezvoltare de personal, salarizare, etc.) atunci nu ezita să aplici.

Responsabilităţi:

  • Organizarea si coordonarea procesului de recrutare şi selecţie de personal
  • Planificarea şi organizarea programului de instruire pentru intregul personal
  • Coordonarea procesului de adaptare si integrare a noilor angajati
  • Colaborare la dezvoltarea şi implementarea politicii de motivare materială şi nematerială a angajaţilor
  • Contribuirea la formarea unui climat social – psihologic pozitiv în colectiv
  • Verificarea şi actualizarea documentatiei ce tine de Resurse Umane

Despre tine:

  • Persoana energică, motivată, perseverentă, orientată spre performanţă şi rezultat
  • Capacitate de orientare rapidă în situaţii diverse şi de a lua decizii corecte
  • Initiativă şi capacitate de a lucra independent
  • Capacitatea de convingere
  • Grad înalt de responsabilitate şi confidenţialitate
  • Grad înalt de inteligență emoțională

Cerinte:

  1. Studii superioare
  2. Experienţă în domeniul resurselor umane de min. 3 ani
  3. Cunoasterea limbilor: română, rusă
  4. Utilizator încrezut PC (Microsoft Office, Internet)

Beneficii:

  • Program de lucru de luni pînă vineri de la 08:30 până la 17:30
  • Lucru intr-un mediu dinamic si motivant
  • Oportunitatea dezvoltarii unei cariere alaturi de mentorul international in HR
  • Contributie directa la dezvoltarea companiei
  • Alte beneficii, impreuna le vom dezvolta!

Aplică folosind linkul aici: HR Manager. Doar cei care vor aplica via link vor fi considerați. Succese!