Departament: Financiar
Tipul job-ului: Full Time
Locatie: Moldova, Chisinau

Responsabilitati:

- Coordonarea departamentului financiar al societatii;

- Stabilirea planului strategic in domeniul financiar;

- Coordonarea activitatilor financiare de planificare, analiza si control, finante si cash management, contabilitate si administrare;

- Dezvoltarea si monitorizarea bugetelor, a planurilor de afaceri si prognozelor, coordonarea realizarii situatiilor financiare, a analizelor si rapoartelor solicitate de superiori;

- Asigurarea implementarii procedurilor de lucru, prin delegarea responsabilitatilor specifice departamentului;

- Facilitarea procesului de audit extern anual si administrarea relatiei cu auditorii.

Cerinte:

- Studii superioare in domeniul economic;

- Experienta pe un post similiar de minim 5 ani;

- Cunostinte de contabilitate, financiare, bugetare, de raportare complexa;

- Cunostinte excelente de Microsoft Excel; 1C;

- Certificare ACCA, CFA, CIMA, MBA reprezinta un avantaj;

- Spirit antreprenorial si bune abilitati de negociere;

- Orientat catre imbunatatire continua/continuous improvement;

- Notiuni avansate de Project Management.

Beneficii:

- Salariu competitiv si motivant + premii cvartale si anuale;

- Conditii de munca favorabile;

- Program individual de dezvoltare profesionala.

Pentru a aplica, va rugam trimiteti un CV pana la data de 26 decembrie 2019, la adresa: effrec.solutions@gmail.com

NOTA: Procesul de selectie va fi unul continuu, iar candidatii selectati vor fi intervievati pe masura ce vor aplica, neasteptandu-se termenul final. Ne rezervam dreptul sa intrerupem procesul de selectie in cazul in care vom stabili candidatul castigator, mai devreme de termenul final.