U.Î. ,,Acvila Grup” angajează Designer

Ajută-ne să distribuim acest articol:

U.Î. ,,Acvila Grup” - una dintre cele mai mari asociaţii de întreprinderi din R. Moldova angajeaza Designer.

CERINȚE:

1. Studii superioare în domeniul Arte.

2. Capacitatea de a gestiona/prelucra desene.

3. Punctualitate.

4. Proactivitate.

5. Creativitate

RESPONSABILITATI:

  • Urmarirea si intelegerea trendurilor de design al covoarelor.
  • Elaborarea conceptelor si a designului pentru covoare
  • Pregatirea tehnica si grafica conform paramentrilor de productie cerute

CONDIȚII DE LUCRU:
1. Angajare oficială.
2. Oferim instruire (lucram cu un program specializat).
3. Atitudine onestă și punctuală a angajatorului față de angajați, și acordurilor stabilite cu ei.
4. Un personal tînăr și prietenos.
5. Crestere profesionala.

Nu ezitati sa ne expediati CV-ul la următoarea adresă: [email protected]  cu mențiunea "Designer”.

Organizații vizate: Acvila Grup |