Anunțuri de Angajare

Ajutor Contabil-Șef

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidaților pentru postul vacant:

Responsabilități:

  • Asigurarea securităţii şi completării documentelor contabile primare în conformitate cu standartele naţionale;
  •   Verificarea introducerii corecte a plăților și a documentelor contabile;
  •   Întocmirea rapoartelor financiar-contabile;
  •   Evidența contabilă ce ține de casă, bancă și alte direcții contabile;
  •  Evidenţa mijloacelor fixe, activelor nemateriale, evidenţa formularelor de strictă evidenţă, OMVSD;

Cerințe:

  •         Experienţă de cel putin 1 an în poziții similare;
  •         Cunoaşterea standartelor evidenţei contabile şi impozitării;
  •         Cunoașterea programului 1C;
  •         Cunoașterea PC, Word, Excell - nivel intermediar;
  •         Cunoaşterea limbilor romană și rusă;
  •         Grad înalt de responsabilitate si confidentialitate;
  •         Gîndire analitică, atenție la detalii, onestitate.

Compania oferă:

  •         Pachet social;
  •         Salariu competitiv;
  •         Program de lucru – Luni – vineri (Full-time);
  •         Oficiu modern în centrul orașului Chișinău;

Cei interesați sunt rugați să transmită CV la adresa email: [email protected]

Telefon de contact: 069 638 007

În CV indicați codul postului vacant:  BACS

Vă mulțumim!

Gazduit pe amplica.md