Anunțuri de Angajare

Manager Resurse Umane pentru companie internațională în domeniul Retail

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Manager Resurse Umane

Companie internațională ce activează în Republica Moldova, unul dintre liderii mondiali în domeniul comerțului.

Responsabilități:

  • Recrutarea și selecția angajaților pentru companie;
  • Organizarea și livrarea training-urilor pentru angajații companiei;
  • Gestionarea programelor de dezvoltare și asigurarea succesiunii lor;
  • Asigurarea integrării sociale și profesionale a noilor angajați, în cadrul companiei;
  • Întocmirea rapoartelor periodice pentru Directorul de Magazin și Sediul Central;
  • Îndeplinirea altor procese administrative în cadrul departamentului.

Cerințe:

  • Studii superioare economice sau umanitare;
  • Experiență în domeniul resurselor umane de minim 2 ani;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (prezintă un avantaj);
  • Utilizator experimentat PC;
  • Personalitate dinamică cu inițiativă.

Beneficii:

  • Pranz asigurat;
  • Asigurare medicală privată facultativă;
  • Transport asigurat;
  • Salariu competitiv;
  • Participarea la treninguri de dezvoltare profesională;
  • Perspectivă de dezvoltare în carieră într-o companie de renume internațional.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: [email protected]

Telefon de contact : 069104433

În CV indicați codul postului vacant:  MRU

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

Gazduit pe amplica.md