Anunțuri de Angajare

Academia Nationala de Sah din Moldova angajaza programator

Compania oferă:

- Angajare oficială

- Pachet social standard

- Salariu fix

- Compensarea convorbirilor telefonice de serviciu

- Compensarea cheltuielilor de serviciu

- Instrumente IT pentru realizarea sarcinilor

Responsabilităţi :

-Elaborarea aplicatiilor Web noi

-Dezvoltarea aplicatiilor Web existente și transferul lor din cod PHP curat  în framework-ul Laravel.

Cerințe:

- Studii superioare finisate in domeniul IT

- Experiența în domeniul programarii Web - cel puţin 2 ani

- Cunoașterea la nivel mediu a limbajelor de programare PHP, MYSQL, Javascript, CSS, HTML si a framework-ului Laravel

- Experienţă de utilizare a framework-ului Laravel

- Cunoaşterea limbilor română, rusă și engleză

Program de lucru: luni-vineri 9.00-18.00

Expediați CV-ul cu poză la adresa electronică: [email protected]    cu mențiunea ”Programator” și indicarea telefonului de contact.

*Vor fi luaţi în considerare doar candidaţii care expediază CV + Foto

*Doar persoanele selectate vor fi contacte și invitate la interviu

Gazduit pe amplica.md